Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Aklınıza takılan sorular mı var?
Yıllık Kira Bedeli Varmı
Bieticaret yazılımında yıllık kira/lisans bedeli bulunmamaktadır. Satın aldıgınız yazılım, domain adresinize lisanslanacak ve sunucunuzda herhangi ek bir ödeme yapmadan sınırsız olarak kullanabileceksiniz.
Bieticaret yazılımını kendi sunucuma kurabilir miyim?
Yazılımı aşağıdaki özellikleri sunan herhangi bir sunucuya kurabilirsiniz. Bu bileşenler, Türkiyede hizmet veren sunucu firmalarının tamamına yakınında hazır kurulu olarak gelir. ( Kendi sunucularınızda barındırmak istediğinizde destek hizmeti iptal olur, Desteği sadece kendi sunucularımız da barınan sitelere vermekteyiz. - PHP v7.2 ve üzeri - Ioncube v10.0 ve üzeri - cURL - MySQL - GD Library v2 (+TTF Support) - SOAP Ext. - Simple XML Element Ext.
Sitemi ne zaman kullanmaya başlayabilirim?
Saat 16:00'a kadar yapılan ödemelerde kurulum aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. 16:00'da sonraki ödemelerde kurulum takip eden ilk iş günü içerisinde yapılır.
Siteye Canlı Destek ekleyebilir miyim?
Altyapıda bulunan Canlı Destek Bieticaret modülünü veya 3rd party firmalardan Canlı Destek hizmetini kullanabilirsiniz. Canlı destek hizmetlerinin tamamına yakınıda sitenize bir javascript kodunun eklenmesi yeterlidir. Şablon kodları sizin yönetiminizde olduğundan, ilgili kodları ekleyip canlı destek hizmetini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Yazılıma kendi modüllerimi yazabilir miyim?
Bieticaret yazılımlarında, şablonlara ait tüm dosyalar (HTML,CSS,JS,PHP) açık kaynak kodlu gelir. Kullandığınız şablon içinde kendi (HTML,CSS,JS,PHP) kodlarınızı ekleyebilir, kendi modüllerinizi geliştirebiliriniz.
Fiyatlara KDV Dahil mi?
Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir. %18 KDV fiyatlarımıza eklenerek E-Arşiv Fatura Kesilerek Tarafınıza Mail Yoluyla İletilir.
E-Ticaret Paket Fiyatlarınız Neden Diğerleri Gibi Yüksek Değil?
Fiyatlarımız Yüksek Değil, Çünkü ; * 100 kişilik teknik destek ekibimiz yok ve bununla gurur duyuyoruz çünkü sistemlerimiz o kadar sorunlu değil ve teknik destek taleplerine hızlı çözümler üretebiliyoruz !… * Adımıza kiraladığımız bir plaza yok ve bunun kirasını müşterilerimize ödetmiyoruz !… * Her defasında kurulum bedeli almıyoruz zaten sistemimiz kurulu !… * Bayilik istek taleplerini geri çeviriyoruz , dolayısıyla bayilerimiz yok. Fiyatları şişirerek sizin satın aldığınız paket ücretinin %40 bedelini bayiye komisyon olarak vermiyoruz. Direk bayi fiyatlarıyla eticaret paketleri sağlıyoruz !… * Tüketici şikayet sitelerinden şikayetleri sildirmek için para harcamıyoruz !… * Kullanıcıların fikir paylaştıkları sosyal medya mecralarından işimize gelmeyen yorumları kaldırtmak için avukatlık ve dava masraflarımız yok !…
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın