Sistemizin Bazı Özellikleri?
Buradasınız: Anasayfa / Sistemizin Bazı Özellikleri?
Sistemizin Bazı Özellikleri?
Müşteri odaklı kolay kullanıma sahip panel, son tüketici odaklı basit ve özelleştirilebilir tema, ürün kişiselleştirme, Kampanyalar Modülü ve onlarca öne çıkan özellik.
GENEL BANNER AYARLARI
Üst Banner , Slider Altı Bannerleri ekleyip pasif veya aktif edebilme. Günün Fırsatı , Sizin için seçtiklerimiz , Fırsat ürünleri , Çok Satan ürünler ve Popüler ürünleri , aktif pasif edebilme ve isimlerini değiştirebilme.
ÖDEME BİLDİRİMİ MODÜLÜ
Ödeme bildirimlerini ve gelen dekontları görebilme. Ödeme bildiriminizden ( Yönetici ) epostanıza ve ( Yönetici ) telefonununuza kısa mesaj ile anında haberdar olabilirsiniz.
DESTEK MERKEZİ
Üye olan müşterileriniz ile siparişleriniz hakkında destek sağlayabilirsiniz. Destek talebi yanıtlayabilir veya sonlandırabilirsiniz.
BANKA HESAPLARI
Sınırsız banka hesap ekleyip çıkarabilir , Banka hesaplarınıza ödeme bildirimleri alabilirsiniz.
İNDİRİM KUPONLARI
Sınırsız indirim kuponu oluşturabilme ( TL bazında ) Kuponlara stok ekleyebilme.
ARAMA KRİTERLERİ ( N11 TARZI )
Arama kriterlerine eklenen her kriter sayfa yeniledikçe otomatik olarak değişir. Eğer kritere link verdiyseniz o linke , link boş ise normal arama gibi çalışır. Ayrıca footere etiket tarzından linklemeler yapabilir ve kriter ekleyebilirsiniz.
KURUMSAL & KAMPANYALAR & HABERLER YÖNETİMİ
Sınırsız sayfa ve resim ekleyebilme. Sayfalara sınırsız resim ekleyebilme , her sayfaya özel TİTLE ve KEY girebilme
BİLGİ SAYFALARI & SIKÇA SORULAN SORULAR YÖNETİMİ
Bilgi sayfaları oluşturabilme. Müşteri bilgilendirme sayfaları ekleyerek müşterilerin akıllarında kalan soru işaretlerini giderebilirsiniz.
SLİDER YÖNETİMİ
Slider ekleyerek linkleyebilirsiniz. Tasarım bilgisine gerek kalmadan herhangi bir resmin üstüne istediğinizi yazabilirsiniz. Dilersizde tasarımcınıza yaptırdığınız tasarımları kullanabilirsiniz. Sınırsız sayıda slider ekleyebilirsiniz.
ÜYELER YÖNETİMİ
Üye ekleyebilir , onaylayabilir , pasif konuma getirebilirsiniz. Dilerseniz sistemden üyeliksiz alışverişi kapatarak , misafir fiyatlarını pasif ederek sadece üyelerinize özel satış yapabilirsiniz.
İLETİŞİM MERKEZİ
E-Bülten , Toplu Eposta ve İletişim kutusuna gelen mesajları görüntüleme . Toplu eposta gönderebilirsiniz.
GENEL AYARLAR
Sitenizdeki Title , Meta Key , Açıklama kısımlarını düzenleme. Sitenizin sosyal medya ve WhatsApp ayarlarını yapabilme. Sitenizin rengini değiştirebilme ve BAKIM MODUNA alabilme. Sitenizdeki sözleşmeleri düzenleyebilme. Tüm iletişim bilgilerinizi düzenleyebilme.
EPOSTA BİLDİRİMİ
Her sipariş güncellemede veya sipariş oluşumunda müşterinize otomatik olarak bilgilendirme epostası iletilir. Üyelik onayı eposta seçilirse , üyenin epostasıyla onaylaması için üyeye eposta gönderilir. Üye şifresini unutursa eposta yardımıyla kurtarma sağlayabilir. Destek hattından gelen cevap sonrası müşteri epostası ile bilgilendirilir. Ödeme bildirimlerini ( YÖNETİCİ ) epostasına iletilir. İletişim kutusundan gelen mesajlar ( YÖNETİCİ ) epostasına iletilir.
SMS BİLDİRİMİ
Her sipariş güncellemede veya sipariş oluşumunda müşterinize ve yöneticiye otomatik olarak bilgilendirme SMS'i iletilir. Üyelik onayı SMS seçilirse , üyenin kısa mesajla onaylaması için üyeye SMS gönderilir. Üye şifresini unutursa SMS yardımıyla kurtarma sağlayabilir. Destek hattından gelen cevap sonrası müşteri SMS ile bilgilendirilir. Ödeme bildirimlerini ( YÖNETİCİ ) SMS iletilir. İletişim kutusundan gelen mesajlar ( YÖNETİCİ ) SMS iletilir.
ÖDEME MODÜL AYARLARI
Genel KDV , Kargo Limiti belirleme , Kapıda Ödeme bedelini belirleme. Üyelik onayı 4 seçenekli ( Onaysız - Yönetici Doğrulamalı - SMS Doğrulamalı - Eposta Doğrulamalı Üyeliksiz Alışveriş , Misafirlere fiyat gizleme , Kredi Kartı , Havale&EFT , Kapıda Ödeme , Hemen AL, WhatsApp modüllerini açıp kapatabilme. PayTR , İyzico , NETGSM , DakikSms ve STMP ayarlarıyla sistem EPOSTA , SMS ve SANAL POS ayarlarını aktif veya pasif edebilme.
ÜRÜNLER & KATEGORİLER & MARKALAR & SEÇENEKLER
Ürünlere özel KDV girme , stok ve her ürüne özel bir adet Normal Özellik , bir adet anında hesaplamalı değişken özellik girebilme. Ürünlere marka , yıldız , kısa açıklama , indirimli fiyat ve her ürüne özel TİTLE ve KEY girebilme Ürünlere sınırsız resim ekleyebilme. Kategorilere resim ve ikon ekleyebilme , her kategoriye özel TİTLE ve KEY girebilme Altkategorilere resim ekleyebilme , her altkategoriye özel TİTLE ve KEY girebilme Anlık fiyat değiştiren özellik ekleyebilme. Fiyat değişikliği olmayan normal özellik ekleyebilme. Sınırsız marka oluşturabilme.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın