Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

BiEticaret

İnternet ve yazılım sektöründe 2018 yılından beri hizmet vermektedir. 3 yıllık geçmişinde müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen BiEticaret, profesyonel kadrosu ile e-ticaret sektöründeki birçok firmaya  altyapısı konusunda destek vermekte ve projeler üreterek katma değer sağlamaktadır.

E-ticaret yazılımları üzerine faaliyetini sürdürmekte olan BiEticaret; çözüm ortağı olduğu firmalarının ar-ge (araştırma-geliştirme) çalışmalarını 3 yıllık bilgi birikimini harmanlayarak, kendi öz kaynaklarını kullanarak, deneyimli - profesyonel - dinamik kadrosu ve teknolojik altyapısıyla sağlar. BiEticaret işte bu nedenle güvenilir projelere imza atmış ve Türkiye’nin önde gelen markalarının tercihi olmuştur.

E-ticaret alanında deneyimli ve profesyonel kadrosuyla alternatifli paketler ve çözümler sunan BiEticaret; gelişen teknolojileri sizin için takip ederek yeni proje ve yazılım çözümleriyle müşterilerine daima en yeniyi ve en iyiyi sunmak için çalışır.

Bizi daha yakından tanımak ve tanışmak için 0850 360 0 361 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sizin de çözüm ortağınız olmak için buradayız.

Bieticaret kiralık değil, domain adına lisanslı bir PHP e-ticaret yazılımıdır. Açık kaynak kodlu modüller ve şabon dosyaları ile dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, kendi sunucunuzda ömür boyu kullanabilirsiniz. Üstelik, satın aldığınız ana sürüm boyunca güncel dosyaları ücretsiz alabilir, sürekli güncel kalabilirsiniz.


0

0

0

0
GÜNCELLEME DURUM RAPORLARI
Sistemimizin güncellemeleri hakkında tüm bilgileri ve tamamlanma oranlarını takip edin! Merak etmeyin, bilgi sahini olun...
BiEticaret v3 Güncelleştirme Tamamlanma Oranı %13
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın