Bi̇blog
Buradasınız: Anasayfa / Bi̇blog
Bi̇blog
E-ticaret sektöründeki gelişmeler, yenilikler ve BiEticaret hakkında detaylı bilgileri, makalelerimizi blog sayfamızda okuyabilirsiniz. BiEticaret blog sayfamızı takip ederek siz de güncel kalın :)
Birleşik Ödeme Payzee tarafından BiEticaret müşterilerine ayrıcalıklı fırsatlar
Payzee ile iş birliğimiz sonucunda BiEticaret müşterilerine ertesi gün ödeme imkanı ve eşi benzeri bulunmayan komisyon oranları sunuyoruz.
E-Ticarette Instagram Nasıl Kullanılmalı?
E-ticaretin en önemli kaynakları arasında sosyal medya platformları yer almaktadır. Arama motorlarının ardından ziyaretçi trafiğinin büyük kısmını sosyal medya araçları sağlar.
E-Ticarette Başarılı Olmak İçin Neler Yapmalı?
E-ticaret girişimleri günden güne artış gösteriyor. Artık online alışveriş sitelerini kullanan kişilerin sayısı çok daha fazla.
Rekabet Analizi Nedir? Nasıl Yapılır?
Dijitalleşme çalışmaları başlamadan önce işletmeler rekabet analizini geleneksel metotlarla yapmaktaydı. Ancak dijital devrimin başlamasıyla beraber işletmeler için rekabet analizi metotları...
E-Ticaretin Anahtarı Kitle Analizi
E-ticaret yaparken dikkat edilmesi ve göze alınması gereken bazı önemli noktalar vardır. Bu noktalardan biri öyledir ki sizi diğer firmalardan bir kaç adım öteye taşır. Bu nokta ise kitle analizidir.
E-Ticaret ve Sosyal Medya İlişkisi Nasıl Olmalı?
Günümüzde sosyal medya kullanım oranları giderek yükselmeye devam ediyor. Bu durumdan olumlu etkilenen sektörler arasında E-ticaret en başlarda yer alıyor.
E-Ticaret Dünyasında Etkili Pazarlama
E-ticaret, ticaretin dijital ortamda gerçekleştiği bir ticaret türüdür. E-ticaret üzerinden somut ya da soyut birçok ürünün satışı yapılabilir.
E-Ticaret Danışmanı Nedir? Ne İşe Yarar?
Online alışveriş sektörünün ülkemizde ve dünyada geldiği nokta ortada. Artık market alışverişlerimizi dahi dijital ortamdan gerçekleştiriyoruz.
Etkili Pazarlama Yapabileceğiniz E-Ticaret Siteleri
E-ticaret sistemi, kurumların yüzünü güldürdüğü gibi müşterilerin de ilgisini çekmeye devam ediyor. Günümüzde yaşanan pandemi dolayısıyla da e-ticaret gittikçe büyüme aşamasına geldi.
E-Ticaret Nasıl Yapılır?
E- Ticaret ‘e başlamadan önce bunlar göz önünde bulundurulmalıdır. E- Ticaret internet üzerinden olsa bile müşteri memnuniyeti ve ilgi oldukça önemlidir.
Pandemi sonrası fiziki mağazalar neden e-ticarete yönelmeli?
Pandemi, şirketleri ciddi şekilde etkiledi ve farklı sektörler farklı şekillerde etkilendi. Evde kalma yasaklarının ardından birçok şirket tekrar aktif bir şekilde faaliyete geçse de durgunluk ve ekonomik belirsizlikler halen tüm sektörlerin geleceğini sorgulatmakta.
Pandemide e-ticarete yatırım yapmak için atmanız gereken adımlar
E-ticarete yatırım yapmak için bir takım çalışmaları yapmanız gerekmekte. Ancak bu çalışmalar gözünüzü korkutmasın. Günümüzde işinizi internete taşımak bir hayli kolaylaştığı için, hızlı bir şekilde e-ticaret sitenizi oluşturarak, internetten satışlara da başlayabilirsiniz. Bu süreçte özellikle dikkat etmeniz gereken noktaları da bu rehberimizde ele alacağız.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın