Biblog
Buradasınız: Anasayfa / Biblog
Biblog
E-ticaret sektöründeki gelişmeler, yenilikler ve BiEticaret hakkında detaylı bilgileri, makalelerimizi blog sayfamızda okuyabilirsiniz. BiEticaret blog sayfamızı takip ederek siz de güncel kalın :)
E-Ticaret Nasıl Yapılır?
E- Ticaret ‘e başlamadan önce bunlar göz önünde bulundurulmalıdır. E- Ticaret internet üzerinden olsa bile müşteri memnuniyeti ve ilgi oldukça önemlidir.
Pandemi sonrası fiziki mağazalar neden e-ticarete yönelmeli?
Pandemi, şirketleri ciddi şekilde etkiledi ve farklı sektörler farklı şekillerde etkilendi. Evde kalma yasaklarının ardından birçok şirket tekrar aktif bir şekilde faaliyete geçse de durgunluk ve ekonomik belirsizlikler halen tüm sektörlerin geleceğini sorgulatmakta.
Pandemide e-ticarete yatırım yapmak için atmanız gereken adımlar
E-ticarete yatırım yapmak için bir takım çalışmaları yapmanız gerekmekte. Ancak bu çalışmalar gözünüzü korkutmasın. Günümüzde işinizi internete taşımak bir hayli kolaylaştığı için, hızlı bir şekilde e-ticaret sitenizi oluşturarak, internetten satışlara da başlayabilirsiniz. Bu süreçte özellikle dikkat etmeniz gereken noktaları da bu rehberimizde ele alacağız.
Online pazar yerleri mi yoksa kendi e-ticaret siteniz mi avantajlı?
Online pazar yerleri / online pazar yeri mi daha avantajlı yoksa kendi e ticaret siteniz mi daha avantajlı? Gelip hep birlikte bu sorunun cevabını arayalım.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın